Zpracujeme Vám nabídku!
Kos

ATHINOULA * *

ATHINOULA
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Informace:

Kód nabídky: kos-ath

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Kos - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

klimatizace: cca 5 EUR/noc (platba na místě) sejf: cca 15 EUR/týden (platba na místě) pronájem malé ledničky: cca 5 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-3 lůžka se snídaní

Poloha

hotel vybudovaný v roce 2000, je situován ve velmi klidné lokalitě turistického letoviska Kefalos. Nalézá se blízko pláže a nedaleko centra, které lze navštívit pohodlně pěšky. Na pláži si lze pronajmout slunečníky a lehátka. V okolí hotelu je mnoho obchodů, barů, taveren a restaurací. Dětská postýlka je na vyžádání.

Ubytování

hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Balkóny a terasy mají boční výhled na moře nebo na bazén. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, fénem a klimatizací (za příplatek).

Vybavení a služby hotelu

recepce, restaurace, bar, parkoviště pro hotelové hosty, internetový koutek a Wi-Fi (za příplatek), sejf na recepci (za příplatek), malá lednička (za příplatek), bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Stravování

v ceně je rozšířená kontinentální snídaně.

Shrnutí

příjemný hotel v klidném prostředí s dobrou dostupností pláže a centra.

Pláž

od pláže: cca 150 m od centra: Kefalos: cca 500 m

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty