Zpracujeme Vám nabídku!
Kos

ROYAL BAY * * * *

ROYAL BAY
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Informace:

Kód nabídky: kos-roy

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Kos - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

večeře: 480 Kč/den, dítě do 12 let: 350 Kč/den

Informace o ubytování

2-4 lůžka snídaně - možnost dokoupení večeří

Poloha

luxusní hotel se 4 budovami je situován přímo u krásné písčito-oblázkové pláže v zátoce Kefalos. Na pláž vede několik schodů a sjezd pro vozíčkáře. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. V okolí hotelu je řada taveren, kaváren a obchodů s potravinami a suvenýry. V blízkém okolí je široká nabídka na provozování vodních sportů. Z hotelu je překrásný výhled na moře a na malý ostrůvek Kastri, který tvoří malebnou dominantu zátoky Kefalos.

Ubytování

hotel nabízí luxusně vybavené a prostorné 2lůžkové pokoje s možností třetího lůžka (rozkládací gauč). Do těchto prostorných pokojů lze vyžádat čtvrté lůžko pro dítě do 12 let. Z prostorných balkónů a teras je okouzlující výhled na moře a na bazén. V hotelu jsou pokoje stejné velikosti s výhledem do zeleně. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, fénem, TV/SAT, telefonem, sejfem, centrální klimatizací, malou chladničkou a balkónem nebo terasou. Hostům je k dispozici i kávový set. Hotel nabízí rovněž rodinné pokoje a junior suity (na vyžádání, není v ceníku).

Vybavení a služby hotelu

recepce, velká vstupní hala s restaurací a barem, parkoviště pro hotelové hosty, internetový koutek a Wi-Fi (za příplatek), bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Stravování

v ceně je americká snídaně podávaná formou bufetu.

Shrnutí

nový příjemný luxusní resort v klidném prostředí leží přímo u pláže. Jedná se o to nejlepší, co můžete v malebném resortu Kefalos naleznout.

Vzdálenosti

od pláže: cca 30 - 60 m

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty