Zpracujeme Vám nabídku!
Kos

ZEUS 55+ * *

ZEUS 55+
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Informace:

Kód nabídky: kos-zeu-55

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Kos - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

večeře: 340 Kč/den sejf: 17 EUR/týden (platba na místě) klimatizace: cca 6 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-3 lůžka snídaně - možnost dokoupení večeří (hotel Kordistos)

Poloha

menší pěkný rodinný hotel stojí v nádherném údolí, v oblasti, která se nazývá Agios Stefanos, nedaleko krásné písečné pláže. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí asi za 6 min. V okolí jsou taverny a na pláži se provozují vodní sporty.

Ubytování

pokoje Viamare jsou v prvním a druhém patře a z balkónů je boční výhled na moře nebo na hory. Standardně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (pro dítě do 12 let) jsou vybaveny ledničkou, fénem, žehličkou, WC, sprchou, klimatizací (za příplatek) a balkónem nebo terasou. Dětská postýlka je na vyžádání.

Vybavení a služby hotelu

hotel působí velmi příjemně. Na úrovni prvního patra je krásný bazén s lehátky, slunečníky a barem. V prvním patře je recepce s lobby barem a obývacím koutem, kde je velká televize a internetový koutek. Ve druhém patře je velká prostorná terasa s panoramatickým výhledem na moře. V recepci je Wi-Fi a sejf (obojí za příplatek).

Stravování

v hotelu je podávána mírně rozšířená servírovaná kontinentální snídaně. Přes den si můžete objednat nápoje, teplá i studená jídla. V hotelu pořádají večery s grilováním a večery s řeckou kuchyní.

Shrnutí

příjemný rodinný hotel s živou atmosférou je jen pár desítek metrů od krásné pláže Agios Stefanos.

Vzdálenosti

od pláže: cca 190 m. od centra Kefalos: cca 450 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty