Zpracujeme Vám nabídku!
Lesbos

ELENA 55+ * * *

ELENA 55+
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Informace:

Kód nabídky: MJT-ELE55

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Mytilini - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 10x nebo 11x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

večeře: 450 Kč/den, dítě 2-12 let: 250 Kč/den 1lůžkové studio: 400 Kč/noc dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Moutsos)

Poloha

dům stojí v klidné části letoviska Anaxos, odkud se po místní komunikaci, která vede okolo supermarketu Stratos a taverny Moutsos, dostnanete na krásnou písečnou pláž Anaxos. Na pláži je sprcha a můžete si zde pronajmout lehátka a slunečníky. V okolí pláže jsou další taverny a kavárny, a také malé dětské hřiště.

Ubytování

moderní studia po rekonstrukci jsou v prvním patře a zvýšeném přízemí. Dvoulůžková studia mají dvě samostatná lůžka, dvoulůžková studia s přistýlkou manželskou postel a pevné lůžko. Z prvního patra je přímý nebo boční výhled na moře částečně zastíněný zelení a okolní zástavbou. Ve zvýšeném přízemí směřují balkóny k místní komunikaci. Studia jsou vybavena koupelnou, WC, TV/SAT, klimatizací, fénem, žehličkou, sejfem a dobře vybaveným kuchyňským koutem (včetně vařiče, ledničky, základního nádobí, kávovaru a dalších kuchyňských elektrospotřebičů). V sousedním supermarketu Stratos můžete uplatnit slevu ve výši 5%.

Shrnutí

kvalitní ubytovaní velmi blízko krásného koupání a za výhodnou cenu. Další předností je, že klimatizace je zahrnutá v ceně.

Vzdálenosti

od pláže: cca 120 m. od centra letoviska Anaxos: cca 200 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty