Zpracujeme Vám nabídku!
Lesbos

MICHAELIA * * *

MICHAELIA
1 2 3 4 5 6 7 8
Informace:

Kód nabídky: MJT-MICH

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Mytilini - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 10x nebo 11x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

večeře: 450 Kč/den dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

1 - 3 lůžka se snídaní - možnost dokoupení večeří (taverna Women’s Cooperative)

Poloha

velmi pěkně vypadající hotel stojí na hlavní třídě u pobřežní promenády a od moře a úzké oblázkové pláže jej odděluje místní komunikace. Do centra města se dostanete velmi snadno po nábřeží asi za 3 min. Budete-li pokračovat dále po pobřeží, dostanete se na hlavní velmi krásnou písečnou pláž Petry, která je oceněna modrou vlajkou EU.

Ubytování

hotel tvoří tři budovy a díky oplocení a dobře udržované zahradě vytvářejí harmonický celek. Pokoje jsou ve zvýšeném přízemí v 1. nebo ve 2. patře. Z balkónů je výhled na moře, částečný výhled na moře, do hor, na skalnatý masív a k malému bazénu s výřivkou. U bazénu jsou slunečníky a lehátka zdarma. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, ledničkou, telefonem, Wi-Fi a klimatizací. V jedné z budov je malá recepce s barem a snídárna s terasou, kde je podávána snídaně. V recepci si můžete pronajmout sejf, v hotelové hale je dále internet (zdarma) a TV.

Stravování

rozšířená kontinentální snídaně je podávána formou bufetu.

Shrnutí

příjemný komorní hotel s výbornou polohou, hezky udržovanou zahradou a přátelskou atmosférou.

Vzdálenosti

od centra Petry: cca 50 m. od pláže/moře: cca 20 m. od městské pláže: cca 450 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty