Zpracujeme Vám nabídku!
Lesbos

PANSELINOS 55+ * * *

PANSELINOS 55+
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Informace:

Kód nabídky: MJT-PAS55

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Mytilini - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 10x nebo 11x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-4 lůžka polopenze

Poloha

hotel Panselinos (znamená úplněk) je pěkný hotelový resort, který je postaven na mírné vyvýšenině nedaleko oblázkových pláží Eftalou. Na nejbližší malou pláž se dostanete po silnici asi za 7 minut. Další atraktivní pláže této oblasti jsou u taverny Eftalou a pak dále za malými lázněmi Eftalou, kde si můžete najít soukromí. Do krásného starobylého města Molivos Vás zaveze až 3x denně hotelový autobus zdarma.

Ubytování

studia jsou v dalších menších hotelových budovách, které jsou obklopeny zelení a dobře udržovanou zahradou. Studia jsou prostorná a mají buď manželskou postel a lůžko nebo dvě samostatná lůžka a gauč. Studia jsou vybavena kuchyňským koutem (jen se základním vybavením) s elektrickým vařičem a ledničkou, klimatizací, TV, sprchou, WC a prostornými balkóny, odkud je buď výhled na moře nebo do zeleně. Dětská postýlka je na vyžádání (za příplatek). Na vyžádání jsou zde také apartmány pro rodinu s jednou ložnicí a dvěma lůžky (zpravidla rozkládacími gauči nebo křesly).

Vybavení a služby hotelu

v hotelu je hlavní budova, kde je recepce, restaurace, koutek s internetem (za příplatek) a sejfy (za příplatek). K hotelu patří krásný bazén s barem, u kterého jsou lehátka a slunečníky zdarma. V okolí bazénu je signál Wi-Fi. Poblíž bazénu je i malé dětské hřiště a stolní tenis.

Stravování

rozšířená kontinentální snídaně je podávaná formou bufetu. Servírovaná večeře má tři chody - předkrm, hlavní jídlo (výběr ze dvou možností) a dezert. V hotelu je možné i obědvat (platba na místě).

Shrnutí

kvalitní ubytování s komplexními službami, v přírodě, se snadným dosahem krásných oblázkových pláží. Vhodné i pro ty, kteří hledají soukromí na plážích. Díky hotelovému autobusu se snadno dostanete i do krásného města Molivos.

Vzdálenosti

od nejbližší pláže: cca 200 m. od města Molivos: cca 3 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty