Zpracujeme Vám nabídku!
Lesbos

VIVA MARE * * * *

VIVA MARE
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Informace:

Kód nabídky: MJT-VIM

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Mytilini - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 10x nebo 11x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

večeře: 380 Kč/den 1lůžkový pokoj: od 400 Kč/noc dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

hotel 1 - 4 lůžka se snídaní - možnost dokoupení večeří

Poloha

hotelový komplex s několika bazény je usazen nad mořem mezi Molivosem a Eftalou. Pod hotelem je malá divoká oblázková pláž. Hotelový autobus Vás zaveze několikrát denně zdarma na oblázkovou pláž v Molivosu, kde si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Zastávka autobusu je hned u hotelu. Další oblázková pláž Eftalou je dostupná pěšky asi za 25 minut nebo místní dopravou, která jezdí až k lázním Eftalou. Areál hotelu je obklopený piniemi a subtropickou vegetací. Mnoho obchodů, taveren a kaváren je v malebném Molivosu vzdáleném 1,5 km.

Ubytování

prostorný hotelový komplex se vstupní halou, recepcí, barem a restaurací, kde se podávají snídaně. Ze zastíněné terasy restaurace je krásný panoramatický výhled na moře a na turecké pobřeží. V hotelu je několik bazénů včetně vnitřního vyhřívaného a dvou dětských bazénů. V hotelu jsou i dvě malá dětská hřiště. Pokoje mají výhled na moře nebo do krásné zahrady. V hotelu jsou 1lůžkové a 2lůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, WC, TV/DVD, minibarem, fénem (k zapůjčení na recepci) a klimatizací. Centrální sejf je na recepci (za příplatek). V hotelu je možné vyžádat dětskou postýlku. Ve veřejných prostorách hotelu a všech pokojích je internetové připojení Wi-Fi. K dispozici je také internetový koutek. V hotelu je fitness a lázeňské centrum, které zahrnuje bazén s vodopádem, bazén s hydromasážními tryskami, hammam, saunu a plně vybavenou posilovnu.

Stravování

v hotelu je formou bufetu podávána dobrá americká snídaně. Za příplatek si můžete dopřát večeři, která je podávaná formou bufetu, případně servírovaná (dle obsazenosti hotelu).

Shrnutí

hotel Viva Mare je dobrou volbou pro všechny, kteří ocení skvělý servis. Doporučujeme všem, kteří vyhledávají soukromí, klid a neobyčejná místa s krásnými výhledy na moře. Velkou předností je blízkost jedinečného Molivosu, kam Vás zaveze zdarma hotelový autobus.

Vzdálenosti

od pláže Eftalou: cca 1 km. od lázní Eftalou: cca 1,5 km. od města Molivos: cca 1,5 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty