Zpracujeme Vám nabídku!
Parga

BACOLI 55+ * * *

BACOLI 55+
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Informace:

Kód nabídky: par-bac-55

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Preveza - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

klimatizace: cca 50 EUR/týden (platba na místě) sejf: cca 10 EUR/týden jacuzzi: 25 EUR/20 min

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování

Poloha

vilka je umístěna v mírném svahu a od silnice, která vede na Valtos, je oddělena zelení a zahradou. Do centra Pargy, kde jsou obchody, pekárny a mnoho taveren a kaváren, se dostanete pohodlně po pár minutách.

Ubytování

součástí vilky je malá recepce a příjemný bazén (80 m2). V okolí vilky jsou staré olivovníky, které odděluje od bazénu přírodní plot. Je zde vytvořena klidná a uzavřená zelená oáza, kde můžete nerušeně odpočívat. Jsou zde lehátka, sprcha, šatny a pergola, kde naleznete stín. Vzdušná studia jsou v přízemí nebo prvním patře. Z prostorných zastíněných balkónů je výhled do zeleně, vzdáleného protisvahu a údolí starobylé Pargy. Studia v prvním patře mají dvě lůžka nebo manželskou postel a studio v přízemí má tři lůžka. Jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, elektrické trouby, varné konvice, ledničky a základního nádobí), TV/SAT, klimatizací (za příplatek), fénem, boxem na chlazenou vodu (za příplatek) a Wi-Fi. U ubytování je místo k zaparkování vozu.

Shrnutí

malý komorní objekt, ze kterého je snadný přístup do centra Pargy, a kde můžete odpočívat u bazénu a v oáze plné středomořské flóry.

Vzdálenosti

od pláže: cca 600 m. od centra městečka Parga: cca 200 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty