Zpracujeme Vám nabídku!
Parga

ELPIDA 55+ * * *

ELPIDA 55+
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Informace:

Kód nabídky: par-elp-55

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Preveza - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

klimatizace: cca 5 EUR/den (platba na místě) sejf: cca 1 EUR/den (platba na místě)

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

13x nebo 15x ubytování, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků (1000 Kč), komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), transfery, služby zástupce Viamare.

Cena kombinovaných zájezdů nezahrnuje-příplatky

lodní lístek do 2lůžkové kajuty na trajektu: 1200 Kč/osoba klimatizace: cca 5 EUR/den (platba na místě) sejf: cca 1 EUR/den (platba na místě)

Informace o ubytování

2 lůžka bez stravování

Poloha

pěkně udržovaná vilka stojí v mírném svahu přímo v centru staré Pargy, pod benátskou pevností. Obchody, pekárna, kavárny a taverny jsou na dosah. Na městskou pláž i na pláž Valtos se dostanete do 15 minut. Pokud si chcete užívat romantiku starého města, volte toto ubytování.

Ubytování

pečlivě udržovaná dvoulůžková studia jsou v prvním patře a jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV, fénem, klimatizací (za příplatek) a sejfem (za příplatek). Balkóny studií směřují do zadního traktu domu a slibují tak obyvatelům studií klid a příjemný stín. Další balkóny směřují k hlavnímu vchodu vily a do staré romantické uličky, která vede k pevnosti. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Shrnutí

pečlivě vedený dům, ze kterého budete snadno podnikat vycházky do starého města, a kde oceníte snadnou dostupnost všech pláží.

Vzdálenosti

od městské pláže: cca 500 m. od pláže Valtos: cca 500 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty