Zpracujeme Vám nabídku!
Kréta

NIKOS 55+ * *

NIKOS 55+
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Informace:

Kód nabídky: PLA-NIK-55

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Heraklion - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

snídaně: 150 Kč/os./den večeře: 270 Kč/den

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (hotel Alianthos Beach)

Poloha

vilka je obklopena pečlivě udržovanou prostornou zahradou s palmami. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí asi za 3 minuty, půjdete-li nejkratší cestou, dostanete se asi do středu plakiaského zálivu. Vilka stojí nedaleko centra letoviska Plakias a zároveň v klidném prostředí stranou od místní komunikace.

Ubytování

jednoduše vybavená dvoulůžková studia s prostornými balkóny jsou v přízemí, čtyřlůžkové apartmány jsou v prvním patře. Dva apartmány mají jednu ložnici a obývací kuchyň se dvěma lůžky a jeden apartmán má dvě malé ložnice a malou kuchyňku s posezením. Apartmány mají vždy zastíněné balkónky směřující do zeleně. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma). Ubytování je vzdušné a světlé.

Shrnutí

ubytování s prostornou zahradou v klidném prostředí a blízko pláže bude určitě vyhovovat i rodinám s dětmi.

Vzdálenosti

od pláže: cca 190 m. od centra letoviska Plakias: cca 350 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty