Zpracujeme Vám nabídku!
Rhodos

EAGLES NEST * * *

EAGLES NEST
1 2 3 4 5 6
Informace:

Kód nabídky: RHO-EAG

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Rhodos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování,stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015 ), služby zástupce Viamare.

Cena nezahrnuje-příplatky

minimální obsazenost: 2 osoby díte do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2 - 3 lůžka se snídaní

Poloha

nový moderní hotel se nachází na úpatí hor u střediska Pefki s nádherným výhledem na Egejské moře. Od malebné písečno-oblázkové pláže pláže je hotel vzdálený asi 15 minut klidné chůze. Centrum Pefki s množstvím obchodů, taveren a barů je nedaleko (asi 300 m).

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (gauč) jsou moderně vybaveny koupelnou s WC, malou ledničkou, klimatizací (27/07-24/08 zdarma, jinak za příplatek), TV/SAT, fénem, sejfem (za příplatek) a připojením na internet Wi-Fi (za příplatek). Z balkónů je částečný výhled na moře nebo na okolní krajinu. V hotelu jsou na vyžádání dětské postýlky.

Vybavení a služby hotelu

vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, coctail bar na střeše, minimarket, bazén s lehátky a slunečníky, malý dětský bazén.

Stravování

americká snídaně (včetně teplých jídel) je podávaná formou bufetu.

Shrnutí

velmi dobře vedený hotel na výjimečném místě bude vyhovovat všem, co hledají klidnou dovolenou a dechberoucí výhledy na moře o okolní krajinu.

Vzdálenosti

od pláže: cca 700 m. od centra Pefki: cca 300 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty