Zpracujeme Vám nabídku!
Rhodos

PEFKOS GARDEN * *

PEFKOS GARDEN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Informace:

Kód nabídky: RHO-PeG

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Rhodos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

minimální obsazenost: 2 osoby díte do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2 - 4 lůžka all inclusive

Poloha

příjemný hotel rodinného typu leží v osadě Pefki, která bezprostředně sousedí s osadou Lardos. Hotel je postaven v mírném svahu a je obklopen zelení. Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 300 m. Centrum Pefki je nedaleko a stejně tak i zastávka místní autobusové dopravy. V Pefki naleznete mnoho taveren, obchodů a barů.

Ubytování

jednoduše zařízené 2lůžkové pokoje s možností přistýlky (gauč pro jednoho dospělého nebo dvě děti) mají balkón nebo terasu s výhledem na moře (přímý nebo boční) nebo výhled k bazénu a do zeleně. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, malou ledničkou, klimatizací (za příplatek), TV/SAT, sejfem (za příplatek) a Wi-Fi (za příplatek). V hotelu jsou na vyžádání dětské postýlky.

Vybavení a služby hotelu

vstupní hala s recepcí, restaurace, bar u bazénu, snack bar, TV místnost, internetový koutek, bazén s lehátky a slunečníky, malý dětský bazén, šipky, stolní tenis, hřiště na tenis. Ve společných prostorech hotelu je k dispozici Wi-Fi připojení za příplatek (platba na místě). Na pláži je možnost vodních sportů za úhradu (platba na místě).

Stravování

snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu. Během dne se podává lehké občerstvení a odpoledne káva a čaj s cukrovinkami. K dispozici jsou nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.

Shrnutí

hotel s přátelskou neformální atmosférou a v klidném prostředí ocení hlavně rodiny s dětmi a klienti, kteří vyhledávají dovolenou v typicky řeckém prostředí.

Vzdálenosti

od pláže: cca 300 m. od centra Pefki: cca 300 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty