Zpracujeme Vám nabídku!
Rhodos

STAFILIA 55+ * * *

STAFILIA 55+
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Informace:

Kód nabídky: RHO-Sta55

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Rhodos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování-strava dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

klimatizace: cca 8 EUR/den (platba na místě) sejf: cca 15 EUR/týden (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby.

Informace o ubytování

2-4 lůžka polopenze

Poloha

rodinný hotel se nachází přímo na krásné pláži Kabanari nedaleko letoviska Kiotari. Nejbližší malý obchod je vzdálen asi 600 m a středisko Kiotari cestou podél pláže necelé 4 km. Zde naleznete další obchody a taverny. Nedaleko hotelu je další krásná písečná pláž v zátoce Glystra. Asi 800 m od hotelu je zastávka autobusu, která Vám usnadní návštěvu Lindosu nebo hlavního města.

Ubytování

v hotelových depandancích nabízíme prostorné dvoulůžkové pokoje s přistýlkou (pevné lůžko). Na vyžádání lze zajistit ještě čtvrté lůžko - přistýlku (rozkládací lůžko pro dítě do 12 let). Pokoje mají sprchu, WC, ledničku, klimatizaci (za příplatek), TV, fén a prostorný zastíněný balkón nebo terasu. Pokoje jsou situovány v prvním patře s přímým nebo bočním výhledem na moře a ve zvýšeném přízemí, odkud je z balkonů výhled do zeleně. Dětská postýlka je na vyžádání. Sejf si můžete za poplatek pronajmout v recepci.

Vybavení a služby hotelu

hotel má hlavní budovu, kde je bar a restaurace a dále depandance. K hotelu patří krásný bazén s lehátky a slunečníky (zdarma), hřiště na volejbal, malé dětské hřiště a zastíněná venkovní terasa. Na recepci a u bazénu je možnost zdarma využít Wi-Fi. Na pláži jsou slunečníky a lehátka za poplatek. Nedaleko je stanoviště vodních sportů. Malebnost tohoto místa podtrhují vzrostlé stromy, které vytvářejí přirozené zastínění pláže.

Stravování

rozšířená kontinentální snídaně je podávána formou bufetu. Večeře jsou formou bufetu (předkrm, hlavní jídlo, dezert).

Shrnutí

ideální ubytování pro všechny, kteří upřednostňují menší hotely s přátelskou atmosférou a výjimečnou polohou. Velkou předností je velkoryse řešená zahrada s trávníky a záhony květin.

Vzdálenosti

od pláže: cca 50 m. od centra Kiotari: cca 4 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty