Zpracujeme Vám nabídku!
Samos

SAMOS BAY 55+ * * * *

SAMOS BAY 55+
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Informace:

Kód nabídky: sam-sab-55

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Samos - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 10x nebo 11x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

klimatizace: cca 5 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-3 lůžka polopenze

Poloha

hotel stojí ve svahu bezprostředně nad krásnou pláží Gagou na sever od hlavního města Samos. Na oblázkovou pláž se dostanete po schodech. Pláž je chráněná před poryvy větru, a tak koupání je zde nádherné a voda neuvěřitelně modrá. Snadná dostupnost hlavního města je bezesporu velkou výhodou. Příjemnou procházkou podél pobřeží dojdete do centra města ani ne za 20 minut.

Ubytování

hotelové pokoje jsou prostorné, dvoulůžkové pokoje mají kromě velkého manželského lůžka ještě pohodlný rozkládací gauč, kde se může vyspat ještě další osoba. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, ledničkou, klimatizací (v ceně pouze 1.7. - 25.8., jinak za příplatek), telefonem, rádiem, TV/SAT. Z prostorných balkónů je krásný výhled na moře.

Vybavení a služby hotelu

recepce, bar, prostorná terasa s úchvatným výhledem na moře, vnitřní restaurace, počítačový koutek s připojením na internet (za příplatek). V recepci si můžete pronajmout sejf. Na pláži pod hotelem si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Na pláži si můžete objednat občerstvení. K dispozici je Wi-Fi.

Stravování

rozšířená kontinentální snídaně je podávána formou bufetu. Večeře s bohatým salátovým bufetem, hlavními jídly (výběr ze tří jídel) a dezertem jsou podávány formou bufetu.

Shrnutí

kvalitní ubytování za dobrou cenu s vynikající polohou přímo nad pláží a s úžasným výhledem na moře.

Vzdálenosti

od pláže: cca 20 m. od centra města Samos: cca 1,3 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty