Zpracujeme Vám nabídku!
Zakynthos

AMOUDI * * *

AMOUDI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Informace:

Kód nabídky: ZTH-AMO

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

snídaně: 130 Kč/den večeře: 320 Kč/den, dítě 2-12 let: 160 Kč klimatizace: cca 6 EUR/noc (platba na místě) minimální obsazenost: 2 osoby dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-4 lůžka vlastní stravování - možnost dokoupení snídaní (hotel Amoudi) a večeří (taverna na pláži Amoudi)

Poloha

malý hotelový komplex se 3 budovami se nalézá v zahradě nedaleko moře v osadě Amoudi. Uprostřed je pěkný velký bazén a bar. Obchody jsou nedaleko, zrovna tak i taverny. Na písečnou pláž Amoudi s pozvolným vstupem do vody se dostanete pohodlně po místní komunikaci za pár minut. Zde je i taverna majitele s překrásným výhledem na moře.

Ubytování

moderně zařízená 2lůžková studia některá s možností 3. lůžka jsou prostorná a mají výhled do zeleně nebo na bazén a na moře. V hotelu jsou i apartmány s 1 ložnicí a 2 lůžky v obytné kuchyni. Některá studia a apartmány jsou i v přízemí a mají výhled k bazénu nebo k místní komunikaci. Balkóny a terasy jsou prostorné a zastíněné. Studia a apartmány mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV, WiFi a klimatizaci (za příplatek). Můžete si zde vyžádat dětskou postýlku zdarma. Na zahradě je malé dětské hřiště.

Stravování

v hotelu si můžete dopřát kontinentální mírně rozšířenou snídani a večeři v taverně na pláži, výběr podle jídelního lístku (některé ryby a mořské plody za příplatek). Platba ve Viamare nebo na místě.

Shrnutí

velmi dobře vedený hotel s příjemnou polohou v malé klidné osadě, odkud je překrásný výhled na neobyčejně barevné moře. Vhodné i pro rodiny s dětmi.

Vzdálenosti

od pláže: cca 160 m od centra: cca 50 m

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty