Zpracujeme Vám nabídku!
Zakynthos

LESANTE * * * * *

LESANTE
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Informace:

Kód nabídky: ZTH-LES

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), asistence zástupce Viamare na letišti a na telefonu

Cena nezahrnuje-příplatky

minimální obsazenost: 2 osoby dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2 - 4 lůžka s polopenzí

Poloha

hotel leží nedaleko centra městečka Tsilivi, ve kterém naleznete vše, co k dovolené patří - taverny, obchody, bary, obchody se suvenýry a další. Na písečnou pláž Tsilivi se dostanete asi za 5 min.

Ubytování

menší hotel je nový a velmi luxusní. Je elegantní a velmi účelně vybavený. V hotelu je šest typů pokojů s výhledem k bazénu, některé suity mají výhled na moře či do zeleně. Standardní dvoulůžkové pokoje (manželské lůžko nebo dvě lůžka) mají možnost jedné přistýlky (sofa), nadstandardní dvoulůžkové pokoje jsou větší a mají navíc ještě rozkládací křeslo. Rodiny mohou využít family pokoje (2 standardní dvoulůžkové pokoje se spojovacími dveřmi) nebo některou z prostorných suit. Všechny pokoje mají balkóny, suity pak terasy. Junior suity s ložnicí a obývací částí s rozkládacím gaučem a rozkládacím křeslem jsou až pro čtyři osoby. Suity mají oddělenou ložnici od obývací části. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, rádiem, TV/SAT, DVD, minibarem (za příplatek), setem na kávu, fénem, vanou nebo masážní sprchou, Wi-Fi, sejfem. V hotelu jsou 2 bezbariérové pokoje.

Vybavení a služby hotelu

dětský koutek, kulečník, sauna, hamman, manikúra, kosmetika, kadeřník, masáže, fitness, vnitřní a venkovní bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén, prádelna a čistírna.

Stravování

snídaně formou amerického bufetu, večeře formou bufetu (předkrmy, saláty, hlavní jídla a dezert).

Shrnutí

malý luxusní resort s lázeňskými službami nedaleko pěkné písečné pláže bude vyhovovat i náročným klientům.

Vzdálenosti

od pláže: cca 200 m. od centra Tsilivi: cca 500 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty