Zpracujeme Vám nabídku!
Zakynthos

PANORAMA (AM) 55+ * * *

PANORAMA (AM) 55+
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Informace:

Kód nabídky: ZTH-Pan-Am55

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

snídaně: 160 Kč/osoba/den večeře: 350 Kč/osoba/den klimatizace: cca 5 EUR/den (platba na místě) sejf: cca 1 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (hotel Achillion)

Poloha

vilka je umístěna velmi blízko moře v krásné zahradě v malé vesničce Amoudi. V blízkosti je hotel Achillion, kde si můžete dát u bazénu nápoje, snídani, oběd či večeři. V blízkém okolí jsou další taverny a obchody. Na menší písečnou pláž Amoudi je to jen pár minut. K pláži se dostanete velmi snadno, vydáte-li se po cestičce podél moře nebo projdete-li zahradou pod hotelem Achillion a pak budete pokračovat po strmější cestě a schodech na pláž. V blízkosti jsou další pláže, které se jmenují Gerakari a Psarou. Písečná pláž Psarou je oceněna modrou vlajkou EU.

Ubytování

apartmány s dvoulůžkovou ložnicí a dvěma lůžky v obývací části (rozkládací gauč) a dvoulůžková studia jsou v přízemí nebo prvním patře. Z prostorných a zastíněných balkónů nebo teras je výhled na moře, z přízemí je výhled do zahrady. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně základního nádobí a ledničky), sejfem (za příplatek), klimatizací (za příplatek) a TV. V ubytování je možné vyžádat i suitu až pro pět osob. Je zde i Wi-Fi.

Stravování

za příplatek si můžete dopřát snídani a večeři v blízkém hotelu Achillion. Jídlo je podáváno v hotelové restauraci nebo na terase hotelu s výhledem na moře.

Shrnutí

příjemné a dobře udržované ubytování obklopené zahradou bude vyhovovat všem, kteří mají rádi klid a prostředí menší osady.

Vzdálenosti

od pláže: cca 150 m. od centra Amoudi: cca 50 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty