Zpracujeme Vám nabídku!
Zakynthos

VALAIS 55+ * * *

VALAIS 55+
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Informace:

Kód nabídky: ZTH-VAL55

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

klimatizace: cca 5 EUR/noc (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-3 lůžka snídaně

Poloha

hotel má vynikající polohu, je postaven u krásné písečné pláže Alikanas. Hotelové pokoje odděluje od pláže pouze bazén, hotelová restaurace s barem a cesta, která vede k hotelu a dalším ubytovacím zařízením. Do centra vesničky Alikanas se dostanete asi za 5 minut. Další vesnička Alikes, která bezprostředně sousedí s vesničkou Alikanas, je vzdálena asi 1,5 km. Z těchto vesniček se dostanete místní autobusovou linkou i do hlavního města ostrova Zakynthos. V blízkém okolí jsou další taverny.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s přistýlkou jsou v prvním a druhém patře. Jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky. Přistýlka je buď řádné lůžko (pro dospělého) nebo rozkládací křeslo nebo rozkládací lůžko (pro děti do 10 let). Dětská postýlka je na vyžádání. Pokoje jsou vybaveny ledničkou, sprchou, WC, klimatizací (za příplatek), TV, fénem, sejfem (za příplatek) a balkónem, odkud je převážně boční výhled na moře nebo výhled do zeleně. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Vybavení a služby hotelu

bar, restaurace s barem u pláže, bazén s lehátky a slunečníky a sprchou. Nedaleko hotelu je nabídka vodních sportů. Na pláži před hotelem si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Ve společných prostorách hotelu je možné se připojit na internet (Wi-Fi za příplatek). V hale, kde je umístěna i recepce, je pozoruhodná sbírka modelů lodí, bankovek a mincí. Hotel má bezbariérový přístup a je zde i výtah.

Stravování

v ceně je obsažena kontinentální snídaně, která je servírovaná. V hotelové restauraci si můžete dopřát nápoje a jídla po celý den.

Shrnutí

velmi dobře vedený malý rodinný hotel s vynikající polohou ve velmi příjemném letovisku Alikanas s krásnou písečnou pláží.

Vzdálenosti

od pláže: cca 50 m. od centra Alikanas: cca 500 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty