Zpracujeme Vám nabídku!
Kos

Mikri Poli Kos * * * *

Mikri Poli Kos
1 2 3 4
Informace:

Kód nabídky: KGS15001

Nezávazná poptávka

Top nabídka: 14 dní!!! 
Termín:         Cena/Osoba      Cena/rodina:

24.6.- 8.7.       19.348,-            56.728,-
1.7.- 15.7.       24.444,-            67.200,-
8.7.- 22.7.       26.516,-            72.128,-​

Odlet - Norimberk.

Tento moderní hotel pro rodiny s dětmi se nachází na mírném svahu od překrásné pláže oddělen pouze úzkou pobřežní cestou. Hotel vybaven SPA-zónou, vodním parkem a  nabízí pestrý zábavní program pro děti.

Poloha: V oblíbeném prázdninovém letovisku Kardamena. Nejbližší kulturní vyžití , nákupy, restaurace a bary cca 700 m od hotelu. Kos cca 35 km - v blízkosti hotelu autobusová zastávka. Písčito-oblázková pláž cca 50 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací (lehátka a slunečníky na pláži zdarma).
Vybavení: Vyhledávaný rodinný hotelový komplex se skládá z několika dvoupodlažních budov. Vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, bazén, bazén se skluzavkami (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma),dětské hřiště a klub. Vyhledávaný rodinný hotelový komplex se skládá z několika dvoupodlažních budov. Vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, bazén, bazén se skluzavkami (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma),dětské hřiště a klub.
Pokoje: moderní, prostorné klimatizované; rodinné pokoje: dvě ložnice oddělené posuvnými dveřmi. Koupelna/ vana/ WC, fén, SAT-TV, telefon, minilednička, balkon nebo terasa.
Stravování: all inclusive

Poskytovatel služeb: World of TUI

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty