Zpracujeme Vám nabídku!
Djerba

Magic Hotel Palm Beach Palace***** * * * * *

Magic Hotel Palm Beach Palace*****
1 2 3
Informace:

Kód nabídky: BS 507

Nezávazná poptávka

Poloha
Luxusní hotelový komplex se nachází na klidném místě, cca 5 km od městečka Midoun, které nabízí možnost nákupů na místních trzích či návštěvu různých obchůdků, barů a kaváren. Nejbližší restaurace, kavárny a nákupní možnosti jsou cca 500 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 25 km.

Pláž
Hotel se nachází přímo u krásné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Hostům je zde k dispozici barový servis a sprchy. Lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky na zálohu.

Pokoje
Komfortně zařízené klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 1.5.–31.10.) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV a vlastní balkon nebo terasu. Za poplatek bezpečnostní schránka (cca 15 EUR/ týden) a minibar. 

Stravování
All Inclusive.

Popis
Nově zrekonstruovaný hotel s romantickou prázdninovou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, dvě à la carte restaurace, čtyři bary, maurskou kavárnu, obchůdek, kadeřnictví a dvě konferenční místnosti. V areálu hotelu se nachází vnitřní bazén, menší venkovní relaxační bazén a před vstupem na pláž pěkný velký hlavní bazén. Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma.

Internet
Wi-Fi připojení v hotelovém lobby a na recepci zdarma.

Sport a zábava
Hotel pořádá různé denní a večerní animační a zábavné programy. Hoteloví hosté si mohou zdarma zahrát plážový volejbal, šipky, stolní tenis nebo si zacvičit ve fitness centru. Za poplatek kulečník, minigolf, masáže, sauna a služby lázeňského centra. Nabídka vodních sportů na pláži za poplatek. Cca 5 km od hotelu se nachází golfové hřiště Djerba Golf Club.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty