Zpracujeme Vám nabídku!
Turecko

Hotel Atlas Beach * * * *

Hotel Atlas Beach
1
Informace:

Kód nabídky: BS 509

Nezávazná poptávka

Poloha: Hotel se nachází v letovisku Konakli. Centrum – restaurace, bary a obchůdky jsou vzdáleny cca 150 m, město Alanya cca 12 km od hotelu. V blízkosti hotelu autobusová zastávka. 

Popis: Hotelový komplex je vybaven vstupní halou s recepcí a směnárnou, restaurací a třemi bary, kadeřnictvím, mini marketem, obchůdky, konferenčními prostory, vnitřním bazénem se skluzavkami (provozní doba v časech vymezených hotelem), bazénem pro děti a malou vířivkou. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma k dispozici. Hotel má též vlastní písčito-oblázkovou pláž se strmějším vstupem do moře – lehátka a sluneční zástěny zdarma, ručníky za popletek. Na pláži se též nachází barový servis, sprchy a WC. Vzdálenost od hotelu na pláž je cca 50m, odděleno místní komunikací. Možno na pláž dojít podchodem. Wi-Fi – zdarma, v lobby hotelu. 

Sport a zábava: Animační a večerní programy hotel pořádá příležitostně. Zdarma: plážový volejbal, šipky, kulečník, fitness a stolní tenis. Dětský miniklub a dětské hřiště. Za poplatek: turecké lázně, sauna, masáže, vodní sporty (na pláži). 

Pokoje: Příjemně zařízené. Klimatizace (24hodin denně), koupelna s vanou/sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, mini lednička (doplňována vodou – 0,5 l láhev na osobu), bezpečnostní schránka (cca € 10,-/týden), balkon. Pokoj typ Eco – stejné vybavení jako u standardních pokojů, umístění v 1. patře, bez balkonu. Rodinný pokoj – stejné vybavení jako u standardních pokojů, prostornější, 1 oddělená ložnice navíc. 

Stravování: All Inclusive - Snídaně (7.30–10.00), oběd (12.00–14.30) a večeře (19.00–21.00) formou bufetu. Odpolední snack (12.00–17.00). Odpolední káva, čaj a zákusky (17.00–18.00). Půlnoční polévka (23.00–24.00). Neomezené množství vybraných místních alko a nealko nápojů (10.00–24.00).

 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty