Zpracujeme Vám nabídku!
Djerba

Magic Hotel Dar * * *

Magic Hotel Dar
1
Informace:

Kód nabídky: BS 510

Nezávazná poptávka

Poloha:  Komplex se nalézá v klidné části ostrova, přímo na vlastní písčité pláži s pozvolným vstupem do moře (místy kamenitý – doporučena obuv do vody), barovým servisem a sprchami, plážové osušky nejsou v hotelu k dispozici. Město Midoun s obchůdky, restaurace a bary je vzdálůen cca 5 km, letiště cca 30 km. 

Popis: Rozlehlý komplex se skládá ze čtyř částí – Narjess, Yasmine, Dahlia a Zahra. Každá část je vybavena vlastním bazénem, restaurací a barem. Klienti mohou využívat vybavení v jakékoliv části hotelu. Pro hosty je k dispozici recepce, směnárna, restaurace, bary, nákupní galerie, kadeřnictví a diskotéka. V areálu je k dispozici několik bazénů určené pro dospělé, oddělený bazén pro děti, termální a vnitřní bazén. Lehátka a slunečníky jsou pro hosty zdarma. Wi-Fi na recepci zdarma. 
Sport a zábava: Hotel nabízí pro své hosty různé animační programy. Dětský miniklub a dětské hiště. Zdarma: plážový volejbal, minigolf, šipky, tenis, stolní tenis. Za poplatek: kulečník, masáže, lázeňské centrum, sauna. 

Pokoje: Příjemně zařízené. Klimatizace (v provozu od 15.6. do 15.9.), koupelna s vanou/sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, balkon/terasa. Za poplatek: bezpečnostní schránka na pokoji (cca TND 2,-/den). 

Dětská postýlka: na vyžádání, zdarma. 

Stravování: All Inclusive - Snídaně (7.00–10.00), pozdní snídaně (10.00–11.30), oběd (12.30–14.30), odpolední snack (12.00–16.00), káva, čaj a zákusky (16.00–18.00) a večeře (19.00–21.00) formou bufetu. Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech dle jejich aktuální otevírací doby (10.00–23.00).

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty