Zpracujeme Vám nabídku!
Djerba

Hotel Laico Djerba * * * *

Hotel Laico Djerba
1
Informace:

Kód nabídky: BS 511

Nezávazná poptávka

Poloha: Poklidný hotel se nachází cca 8 km od městečka Midoun, které disponuje velkým množstvím kaváren, restaurací, barů a obchůdků. Od hotelu je letiště vzdáleno cca 35 km. 

Popis: Hotel v tradičním tuniském stylu je vybaven vstupní halou s recepcí a směnárnou, internetovým koutkem a Wi-Fi na recepci (za poplatek), třemi restauracemi a třemi bary, kavárnou, konferenční a společenskou místností, nákupní galerií, mini marketem, kadeřnictvím a diskotékou. Dále je možno využít velký bazén pro dospěle, vnitřní bazén a dětský bazén. U bazénů jsou lehátka a slunečníky pro hotelové hosty zdarma. Hotel též nabízí vlastní písčitou pláž, která se nachází přímo u hotelu, s pozvolným vstupem do moře, kde je částečně kamenité dno. Na pláži jsou k dispozici sprchy a barový servis, lehátka a slunečníky jsou pro hosty zdarma, plážové osušky hotel poskytuje na zálohu (cca 10 TND). 

Sport a zábava: Animační, sportovní a večerní zábavní programy. Dětské hřiště a miniklub. Zdarma: plážový volejbal, basketbal, minigolf, šipky, fotbal, tenis. Za poplatek: kulečník, stolní tenis, tenis s osvětlením, elektronické hry, masáže, sauna, služby lázeňského centra, nabídka vodních sportů na pláži. 

Pokoje: Klimatizované (15.6. - 15.10.) pokoje s vkusným zařízením jsou vybaveny koupelnou s vanou/sprchou a WC, telefonem a SAT-TV, minibarem (za poplatek, cca TND 7,-/den). Dezpečností schránky k dispozici na recepci hotelu, za poplatek, cca TND 2,5,-/den.

Dětská postýlka: na vyžádání, zdarma 

Stravování: All Inclusive - Snídaně (6.00–10.00), oběd (12.30–14.00) a večeře (18.30–21.00) formou bufetu. Kontinentální pozdní snídaně (10.00–11.30), snack během dne (11.30–17.00), palačinky a zmrzlina (15.00–17.00). Pozdní snack (23.00–1.00). Po předchozí rezervaci možnost 1x za pobyt povečeřet v à la carte restauraci. Neomezené množství vybraných místních alko a nealko nápojů v barech dle jejich otevírací doby (10.00–24.00).

 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty