Zpracujeme Vám nabídku!
Tunisko

Le Khalife** * *

Le Khalife**
1
Informace:

Kód nabídky: BS 519

Nezávazná poptávka

AKČNÍ NABÍDKA: 

28.05./ 5 dní/ snídaně/ 7.090Kč

04.06./ 8 dní/ polopenze/ 10 290 Kč

Další termíny: červen-září, odlety pondělí, čtvrtek, sobota, vždy 8-12 dní

Poloha: Hotel se nachází v blízkosti centra oblíbeného  prázdninového letoviska Hammamet, které je vzdáleno cca 500 m. Nejbližší nákupní možnosti, bary a restaurace jsou vzdáleny cca 300 m od hotelu. Letiště v Enfidě je vzdáleno cca 70 km.

Pláž: Vlastní písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami se nachází cca 300 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Popis: Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnu, dvě restaurace, tři bary, minimarket, krytý bazén a pěkný venkovní bazén s oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 3*.

Sport a zábava: Hotel pořádá různé animační programy pro děti i dospělé. Zdarma stolní tenis a volejbal. Za poplatek kulečník, elektronické hry, masáže a sauna. Pro děti je zde dětské hřiště. Do centra Hammametu se pohodlně dopravíte taxi. Za večerní zábavou můžete dojet taxi do jižního Hammametu, kde na vás v hotelové zóně Yasmine Hammamet čeká množství diskoték a barů.

Pokoje: Příjemně zařízené klimatizované pokoje jsou vybaveny koupelnou a WC, telefonem a balkonem. Minibar a SAT-TV jsou na vyžádání za poplatek.
Bezpečnostní schránka na recepci za poplatek. Na vyžádání dětská postýlka zdarma.

Stravování: Snídaně nebo možnost polopenze formou bufetu.

Poskytovatel služeb: Blue Style

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty