Zpracujeme Vám nabídku!
Tunisko

Bel Air** * *

Bel Air**
1
Informace:

Kód nabídky: BS 520

Nezávazná poptávka

AKČNÍ NABÍDKA: 

28.05./ 8 dní/ polopenze/ 8.090 Kč

01.06./ 8 dní/ polopenze/ 8.590 Kč

06.06./ 10 dní/ polopemze/ 9.690 Kč

Další termíny: červen-říjen, odlety pondělí, čtvrtek, sobota, vždy 8-12 dní

Poloha: Hotel se nachází přímo v centru turistické zóny lázeňského letoviska Hammamet, cca 5 km od centra města. Turistické centrum Yasmine Hammamet, které nabízí mnoho příležitostí k nákupům a plno restaurací a kaváren, je cca 5 km od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 45 km.

Pláž: Vlastní pláž s jemným pískem, pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami se nachází cca 500 m od hotelu. Cesta k pláži vede přes místní komunikace. Na pláži jsou lehátka a slunečníky k dispozici zdarma.

Popis: Třípatrový hotel s rodinnou atmosferou, vhodný pro nenáročné klienty, svým hostům nabízí recepci se směnárnou, dvě restaurace a bary, společenskou místnost a kadeřnictví. V hotelu je venkovní bazén s oddělenou částí pro děti a vnitřní bazén. Lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 3*.

Sport a zábavaHotel pořádá animační a večerní programy. Zdarma si můžete zahrát stolní tenis. Kulečník, elektronické hry, masáže, sauna a služby lázeňského centra jsou za poplatek. V hotelu se nachází bowlingové centrum a v okolí hotelu je spoustu příležitostí pro zábavu a noční život (restaurace, bary).

Pokoje: Prakticky zařízené klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 1.7.–31.8.) mají koupelnu se  sprchou nebo vanou a WC, telefon, SAT-TV a balkon. Na pokoji je minilednička za poplatek (cca 5 TND/den). Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma. Bezpečnostní schránky jsou k dispozici na recepci za poplatek (cca 2,5 TND/den).

Stravování: Polopenze formou bufetu nebo možnost plné penze.

Poskytovatel služeb: Blue Style 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty