Zpracujeme Vám nabídku!
Tunisko

Daphne Club Skanes Beach*** * * *

Daphne Club Skanes Beach***
1
Informace:

Kód nabídky: BS 525

Nezávazná poptávka

AKČNÍ NABÍDKA: 

04.06./ 8 dní/ 24 hodin all inclusive/ 10.690 Kč

Další termíny: červen-září, odlety pondělí, čtvrtek, sobota, vždy 8-12 dní

Poloha: Prázdninový hotelový areál je situován na klidném místě mezi letovisky Monastir a Sousse. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 100 m. Centrum města Monastir je cca 5 km od hotelu. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 50 km.

Pláž: Vlastní pláž s jemným pískem leží přímo u hotelu. K dispozici je barový servis a sprchy. Lehátka a slunečníky jsou zdarma. Plážové osušky na vratnou zálohu (cca 10 TND).

Popis: Hotel s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, sedm restaurací a barů, diskotéku, kadeřnictví, nákupní galerii, minimarket, společenskou místnost a patisserii. V areálu hotelu je rozmístěno několik bazénů pro dospělé a pro děti. Jeden z nich má tři skluzavky. Lehátka, slunečníky a matrace jsou zdarma.

Sport a zábava: Hotel pro své hosty pořádá denní animační a večerní zábavné programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma si můžete zahrát basketbal, plážový volejbal, fotbal nebo stolní tenis. Za poplatek je kulečník, elektronické hry nebo vodní lyže na pláži. Služby lázeňského centra včetně sauny a masáží jsou také za poplatek.

Pokoje: Jednoduše zařízené pokoje s centrální klimatizací (v období 15. 6.–15. 9.) mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku (za poplatek cca 3 TND/den), miniledničku (za poplatek cca 5 TND/den) a balkon. Možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Poskytovatel služeb: Blue Style

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty