Zpracujeme Vám nabídku!
Egypt

Elysees*** * * *

Elysees***
1
Informace:

Kód nabídky: BS 529

Nezávazná poptávka

AKČNÍ NABÍDKA:

04.06./ 8 dní/ all inclusive/ 13.190 Kč

Další termíny: červen-říjen, odlety středa, čtvrtek, sobota, vždy 8-12 dní

Poloha: Přátelský hotel se nachází na klidném místě, cca 3 km od centra Hurghady. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 50 m od hotelu. Vzdálenost hotelu od letiště v Hurghadě je cca 5 km.

PlážPísčitá pláž leží cca 200 m od hotelu, je zde pozvolný vstup do moře. Hotel je od pláže oddělen místní komunikací. Na pláži jsou sprchy a bar (lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma).

Popis: Hotel s klidnou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci a několik barů a kavárnu. V areálu jsou dva venkovní bazény a bazén pro děti (lehátka a slunečníky zdarma). Oficiální kategorie hotelu je 3*.

Sport a zábava: Hotel pro své hosty pořádá různé denní i večerní zábavné a animační programy. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště. Zdarma plážový či klasický volejbal. Kulečník, stolní tenis, elektronické hry, fitness, masáže, sauna a služby lázeňského centra jsou za poplatek. Na pláži si lze vybrat ze široké nabídky vodních sportů za poplatek.

Pokoje: Vkusně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV a DVD přehrávač. Na pokoji je hostům k dispozici minibar (za poplatek) a bezpečnostní schránka (zdarma). Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Stravování: All inclusive

Snídaně (7.00–10.00), oběd (13.00–15.00) a večeře (19.00–22.00) formou bufetu. Dopolední snack (11.00–12.00), odpolední káva, čaj a zákusky (17.00–18.00). Bar na pláži je otevřen (od 10.00 do západu slunce). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje se podávají v barech podle jejich otevírací doby (10.00–22.00). 

Poskytovatel služeb: Blue Style

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty