Zpracujeme Vám nabídku!
Egypt

Minamark Beach Resort**** * * * *

Minamark Beach Resort****
1
Informace:

Kód nabídky: BS 530

Nezávazná poptávka

AKČNÍ NABÍDKA:

04.06./ 8 dní/ 24 hodin all inclusive/ 13.590 Kč

Další termínyčerven-říjen, odlety středa, čtvrtek, sobota, vždy 8-12 dní

PolohaHotel s rodinnou atmosférou leží v srdci Hurghady. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou v těsné blízkosti hotelu. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 7 km.

Pláž: Vlastní pláž s jemným pískem leží cca 75 m od areálu hotelu. Vstup do moře je pozvolný. K dispozici je barový servis a sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma.

Popis: Přátelský hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, tři restaurace a bary, kavárnu, diskotéku, kadeřnictví, konferenční mísnost, nákupní galerii a minimarket. Na recepci jsou k dispozici bezpečnostní schránky (za poplatek). V areálu hotelu je bazén pro dospělé a pro děti. Lehátka, slunečníky a matrace jsou zdarma.

Sport a zábava: Hotel pro své hosty pořádá denní animační a večerní programy. Pro děti je zde dětské hřiště. Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal, fotbal nebo si zacvičit ve fitness centru. Za poplatek je kulečník a stolní tenis. Služby lázeňského centra, včetně sauny a masáží, jsou za poplatek. Na pláži je možnost za poplatek využít nabídku potápění a windsurfingu.

Pokoje: Příjemně zařízené pokoje s klimatizací mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, telefon, SAT-TV, minibar (za poplatek), koutek k posezení a balkon. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma. Možnost ubytování v pokojích typu Deluxe, které jsou stejné, ale mají výhled na moře.

Stravování: 24 hodin all inclusive

Snídaně (7.00–10.00) formou bufetu, pozdní snídaně zahrnuje sendviče a zákusky (11.00–12.00). Oběd (13.00–15.00) a večeře (19.00–21.30) formou bufetu. Pozdní večeře (22.00–24.00) v hlavní restauraci. Odpolední káva, čaj a zákusky (16.00– 17.00), zmrzlina pro děti (12.00–15.00). 1x za pobyt možnost navštívit italskou nebo orientální à la carte restauraci (předchozí rezervace). Neomezené množství místních vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích dle jejich otevírací doby 24 hodin denně.

Poskytovatel služeb: Blue Style

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty