Zpracujeme Vám nabídku!
Egypt

Festival Riviera****

Festival Riviera****
1
Informace:

Kód nabídky: BS 536

Nezávazná poptávka

AKČNÍ NABÍDKA:

04.06./ 8 dní/ all inclusive/ 14.590 Kč

Další termíny: červen-říjen, odlety středa, čtvrtek, sobota, vždy 8-12 dní

Poloha: Hotelový komplex s udržovanou zahradou se nachází cca 10 km od letoviska El Gouna. Do centra Hurghady je to cca 15 km a letiště je vzdáleno cca 20 km.

Pláž: Vlastní pláž s hrubým pískem se nachází přímo u hotelu (doporučujeme vhodnou obuv do vody). K dispozici je barový servis a sprchy. Vstup do vody je uměle upraven. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma.

Popis: Hotel se skládá ze dvou částí – části přímo u pláže a části Club, která se nachází přes místní komunikaci (je zde podchod). Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárnou a bankomatem, dvě restaurace, několik barů, diskotéka, nákupní galerie, minimarket, kadeřnictví, několik bazénů pro dospělé a bazén pro děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma. 

Sport a zábava: Hotel pro své hosty pořádá různé denní animační a večerní zábavné programy. Zdarma plážový volejbal, fotbal, šipky, fitness a stolní tenis. Za poplatek kulečník, sauna, masáže a lázeňské centrum. Na pláži nabídka potápění a vodních sportů za poplatek.

Pokoje: Standardní pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, minibar (za poplatek) a balkon nebo terasu. Je možné zajistit dětskou postýlku zdarma. Na pokoji je také k dispozici bezpečnostní schránka (zdarma).

Stravování: All inclusive

Snídaně (7.00–10.30), oběd (13.00–15.00) a večeře (19.00–21.30) formou bufetu. Snack během dne (12.00–16.00). Odpolední káva, čaj a zákusky (15.00–17.00). Po předchozí rezervaci možnost povečeřet 1x za pobyt v italské à la carte restauraci v sesterském hotelu Festival Le Jardin Resort. Neomezené množství vybraných místních alko a nealko nápojů (10.00–24.00).

Poskytovatel služeb: Blue Style 

 
pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty