Zpracujeme Vám nabídku!
Egypt

Sea Sun Dahab**** * * * *

Sea Sun Dahab****
1
Informace:

Kód nabídky: BS 539

Nezávazná poptávka

AKČNÍ NABÍDKA:

04.06./ 8 dní/ all inclusive/ 13.890 Kč

Další termíny: červen-říjen, odlety středa, čtvrtek, sobota, vždy 8-12 dní

Poloha: Komfortní hotel leží na krásném místě u zálivu Aqaba a poskytuje krásné výhledy do okolí. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 30 m od hotelu. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 90 km.

Pláž: Vlastní pláž s hrubým pískem leží cca 30 m od areálu hotelu. Vstup do moře je možný také přes hotelové molo. K dispozici jsou sprchy. Lehátka, slunečníky
a plážové osušky jsou zdarma.

Popis: Hotel s rodinnou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, dvě restaurace a bary, diskotéku, nákupní galerii a minimarket. V  příjemném areálu hotelu jsou tři termální bazény a bazén pro děti. Lehátka, slunečníky a matrace jsou zdarma.

Sport a zábava: Hotel pořádá animační programy. Zdarma si můžete zahrát plážový či klasický volejbal, šipky nebo fotbal. Odpočinout si můžete v hotelových lázní, na masáži, v sauně nebo v parní lázni za poplatek. Potápění na pláži je také za poplatek.

Pokoje: Standardně zařízené pokoje s klimatizací mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV a terasu.

Stravování: Polopenze formou bufetu nebo možnost All Inclusive.

ALL INCLUSIVE: Snídaně (7.00–10.00), oběd (13.00–14.30) a večeře (19.00–21.30) formou bufetu. V baru u bazénu je během dne k dispozici lehký snack (10.00 do západu slunce). Neomezené množství místních vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích dle jejich otevírací doby (10.00–23.00). 

Poskytovatel služeb: Blue Style 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty