Zpracujeme Vám nabídku!
Egypt

Happy Life Village**** * * * *

Happy Life Village****
1
Informace:

Kód nabídky: BS 540

Nezávazná poptávka

AKČNÍ NABÍDKA:

04.06./ 8 dní/ all inclusive/ 14.390 Kč

Další termíny: červen-říjen, odlety středa, čtvrtek, sobota, vždy 8-12 dní

Poloha: Hotel se nachází na velmi klidném místě v prázdninovém letovisku Dahab. Tato oblast patří mezi nejvyhledávanější místa pro potápění a šnorchlování. Hotel je dobrým výchozím bodem pro návštěvu nedaleké potápěčské lokality Blue Hole. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace, kavárničky a bary jsou vzdáleny cca 7 km od hotelu. Letiště v Sharm El Sheikh je vzdálené cca 84 km. 

Pláž: Hotel je umístěn přímo u vlastní pláže s hrubým pískem. Z důvodu korálového podloží (doporučujeme vhodnou obuv do vody) je pro vstup do moře k dispozici molo. Na pláži je barový servis a sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Popis: Hotel s rodinnou atmosférou se rozkládá v udržované zahradě a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnu, dvě restaurace, čtyři bary, šiša kavárnu, nákupní galerii a diskotéku. V areálu jsou pěkné bazény se dvěmi skluzavkami a bazén pro děti. Lehátka a slunečníky k dispozici zdarma.

Sport a zábava: Hotel pro své hosty pořádá různé animační, sportovní a večerní zábavné programy. Pro děti se v areálu hotelu nachází dětské hřiště. Zdarma si zde můžete zahrát stolní tenis, šipky, plážový volejbal a kulečník nebo si zacvičit ve fitness centru. Za poplatek můžete navštívit saunu nebo využít masáže. Na pláži naleznete potápěčské centrum a širokou nabídku vodních sportů za poplatek.

Pokoje: Vkusně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, telefon, SAT-TV, koutek k posezení, bezpečnostní schránka (zdarma), minilednička (zdarma), minibar (za poplatek) a balkon nebo terasu. Na vyžádání lze zajistit dětskou postýlku zdarma.

Stravování: All inclusive
Snídaně (7.00–10.00), oběd (13.00–15.00) a večeře (19.00–22.00) formou bufetu. Snack u bazénu (11.00–13.00). Odpolední káva a zákusky (17.00–19.00). Zmrzlina pro děti během dne (11.00–16.00). Neomezené množství vybraných místních alko a nealko (10.00–23.00). Víno pouze v průběhu obědů a večeří.
 
Poskytovatel služeb: Blue Style 
pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty