Zpracujeme Vám nabídku!
Egypt

Oriental Rivoli Naama Bay**** * * * *

Oriental Rivoli Naama Bay****
1
Informace:

Kód nabídky: BS 542

Nezávazná poptávka

AKČNÍ NABÍDKA:

04.06./ 8 dní/ all inclusive/ 14.890 Kč

Další termíny: červen-říjen, odlety středa, čtvrtek, sobota, vždy 8-12 dní

Poloha: Hotel vystavěný v orientálním stylu leží v oblíbeném prázdninovém letovisku Naama Bay. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou v těsné blízkosti hotelu. Výhodou hotelu je krátká vzdálenost od centra Naama Bay. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 10 km.

Pláž: Vlastní pláž leží cca 200 m od areálu hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací. K dispozici
jsou sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky
jsou zdarma.

Popis: Přátelský hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, dvě restaurace, čtyři bary, nákupní galerii, minimarket a kadeřnictví. V udržovaném areálu hotelu je pět pěkných bazénů pro dospělé. Lehátka, slunečníky a matrace jsou zdarma.

Sport a zábava: Hotel pro své hosty pořádá animační programy.

Pokoje: Příjemně zařízené pokoje s centrální klimatizací mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku (zdarma), minibar (za poplatek) a balkon nebo terasu.

Stravování: All inclusive

Snídaně (7.00–10.00), oběd (13.00–15.00) a večeře (19.00–21.30) formou bufetu. Snack v baru u bazénu během dne (10.30–12.30). Odpolední káva, čaj a lehký snack (16.00–18.00). Víno se podává pouze během obědů a večeří v hlavní restauraci. Neomezené množství místních vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích dle jejich otevírací doby (10.30–24.00).

Poskytovatel služeb: Blue Style 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty