Zpracujeme Vám nabídku!
Egypt

Aurora Bay Resort**** * * * *

Aurora Bay Resort****
1
Informace:

Kód nabídky: BS 544

Nezávazná poptávka

AKČNÍ NABÍDKA:

03.06./ 8 dní/ all inclusive/ 13.190 Kč

Další termíny: červen-říjen, odlety čtvrtek, sobota, neděle, vždy 8-12 dní

PolohaHotel s prázdninovou atmosférou se nachází na klidném místě letoviska Marsa Alam, v korálové zátoce Jabal Al Rosas. Letiště v Marsa Alam je vzdáleno cca 45 km.

Pláž: Vlastní písčitá pláž s barovým servisem a sprchami je cca 300 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací. Vstup do moře je velmi pozvolný s korálovým podložím (doporučujeme vhodnou obuv do vody). Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Popis: Příjemný hotel s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, tři restaurace a bary, kavárnu, nákupní galerii, společenskou místnost a diskotéku. Je zde několik pěkných bazénů. Lehátka, slunečníky a matrace jsou zdarma.

Sport a zábava: Hotel pořádá animační programy. Pro děti je zde dětské hřistě a miniklub. Zdarma volejbal, kulečník, šipky, fotbal (na pláži), stolní tenis nebo fitness. Lázně a masáže za poplatek. Na pláži možnost potápění za poplatek.

Pokoje: Klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, koutek k posezení, SAT-TV a kuchyňský koutek. Většina pokojů má balkon nebo terasu. Bezpečnostní schránka (zdarma), minibar (za poplatek). Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Stravování: All inclusive

Snídaně (7.00–10.00), oběd (12.30–14.30) a večeře (19.00–21.30) formou bufetu. Dopolední snack (10.00–12.30) ve vybraných barech, odpolední snack (15.30– do západu slunce), zmrzlina (15.00 do západu slunce), odpolední káva, čaj a zákusky (17.00–18.30). Neomezené množství vybraných místních alko a nealko nápojů (10.00–23.00). Víno se podává pouze během obědů a večeří v hlavní restauraci.

Poskytovatel služeb: Blue Style 


 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty