Zpracujeme Vám nabídku!
Djerba

HOTEL MENINX RESORT & AQUAPARK * * * *

HOTEL MENINX RESORT & AQUAPARK
1 2 3 4 5 6
Informace:

Kód nabídky: BS 856

Nezávazná poptávka

Poloha: cca 5 km od centra městečka Midoun obchody a kavárnami, nejbližší nákupní možnosti cca 250 m od hotelu, restaurace a bary cca 200 m. Hlavního město ostrova Houmt Souk cca 17 km.
Pláž: vlastní široká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, sprchy (lehátka a slunečníky zdarma, matrace za poplatek). 
Vybavení: Hotel se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov v hotelové zahradě. Vstupní hala s recepcí (směnárna, internetový koutek - za poplatek, Wifi připojení), 2 restaurace, 2 bary, obchůdek, kadeřnictví. 2 vnitřní bazény (jeden termální), 2 venkovní bazény s částí pro děti (se skluzavkami), lehátka a slunečníky 
Pokoje: Účelně zařízené, klimatizované (15. 6.–15. 9.), vana nebo sprcha/WC, fén, telefon, SAT-TV, balkon nebo terasa. Možnost ubytování i v nově zrekonstruovaných Superior pokojích.
Sport/zábava: animační programy, dětský miniklub a hřiště, šipky, stolní tenis, tenis, minigolf, fotbal, plážový volejbal. Za poplatek: kulečník, elektronické hry, golf, sauna, masáže a služby lázeňského centra, vodní sporty.
Stravování: All Inclusive.

Toto je nabídka cestovní kanceláře: Blue Style

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty