Zpracujeme Vám nabídku!
Maroko

HOTEL ATLAS AMADI BEACH * * * *

HOTEL ATLAS AMADI BEACH
1 2
Informace:

Kód nabídky: BS 927

Nezávazná poptávka

Last minute nabídka!

Odlet z Prahy:
10.-17.10.    all inklusive     14.690,-Kč/osoba
17.-24.10.    all inklusive     12.990,-Kč/osoba

Poloha: klidná oblast, do centra letoviska Agadir cca 1km, nejbližší nákupní možnosti, restaurace, kavárny a bary cca 100m. Letiště 25km. Pláž od hotelu oddělena pěší promenádou. Široká, s pozvolným vstupem do moře, lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.
Vybavení: hotel s přátelskou atmosférou, nově zrekonstruovaný, obklopený zahradou. Vstupní hala s recepcí a směnárnou, tři restaurace a bary, kavárna, konferenční a společenská místnost, obchůdky, kadeřnictví a diskotéka. Vnitřní vyhřívaný bazén – součást lázeňského centra (za poplatek). Velký venkovní bazén, bazén s pěti tobogány, malý bazén se skluzavkami pro děti. U bazénů lehátka a slunečníky zdarma. Wi-fi k dispozici na recepci zdarma.
Pokoje: klimatizace (v provozu 1.5. – 31.10), koupelna s vanou/sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, balkon/terasa. Na pokoji minibar a bezpečnostní schránka za poplatek. Na vyžádání možnost propojených pokojů a dětské postýlky zdarma. 
Sport/zábava: různé animační a zábavní programy. Zdarma: plážový volejbal, šipky, fotbal, stolní tenis, dětské hřiště. Za poplatek: kulečník, tenis, fitness, nabídka vodních sportů na pláži, masáže, sauna a služby lázeňského centra. Součástí hotelu je aqvapark, který je pro hotelové hosty zdarma a v provozu je od 10.00-13.00 a 15.00-18.00.
Stravování: Polopenze formou bufetu, možnost All Inclusive. 

Toto je nabídka cestovní kanceláře: Blue Style 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty