Zpracujeme Vám nabídku!
Turecko

Mirabell Hotel * * * *

Informace:

Kód nabídky: Azur Reizen 849

Nezávazná poptávka

Poloha: mezi hotely Blue Fish a White City. Několikrát renovovaný hotel se skládá z šestipatrové budovy. Nejbližší městečko Konakli-Kasabasi cca 3km, město Alanya cca 12km, letiště v Antalyi 120km. Pláž cca 110m, písčito-oblázková, vstup do moře po betonových plátech. Od hotelu oddělena místní komunikací a podchodem. V rámci all inclusive bar, lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Hotel je doporučen mladým párům, rodinám i seniorům. Internet za poplatek.
Vybavení: hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, vnitřní a venkovní restaurací, a la carte restaurací, lobby barem, restaurant barem, barem u bazénu, aqua pool barem a barem na pláži. K dispozici 2 venkovní bazény – jeden se skluzavkami, venkovní dětský bazén.  
Pokoje: standardně vybavené, klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, minibar a trezor za poplatek, balkon. 
Sport a zábava: denní i večerní animace. V ceně all inclusive: animace, stolní tenis, tenisový kurt. Za poplatek: osvětlení tenisového kurtu, internet, SPA centrum, kosmetické centrum, lékařská služba, čistírna, pokojová služba, fitness centrum, sauna, turecké lážně, masáže, jacuzzi, kulečník. 
Stravování: All Inclusive – 10.00-23.00, snídaně, oběd, večeře, snack, místní alkoholické a nealkoholické nápoje. 

Toto je nabídka cestovní kanceláře: Azur Reizen

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty