Zpracujeme Vám nabídku!
Černá Hora

Hotelový komplex Bellevue ALL IN Club * * *

Hotelový komplex Bellevue ALL IN Club
1 2 3 4
Informace:

Kód nabídky: Kovotour 947

Nezávazná poptávka

AKCE DĚTI ZCELA ZDARMA
 

25.06.-02.07.2016        Light All Inclusive    13.222 Kč
29.06.-06.07.2016        Light All Inclusive    13.222 Kč
02.07.-09.07.2016        Light All Inclusive    13.222 Kč

Také v nabídce: DOTOVANÉ POBYTY 55+
Dle zájmu i pobyty na 15 dní, nebo odlety i z Brna a Ostarvy.

Poloha: přímo u překrásné velké plaže v prostředí, hotel obklopen krásným parkem a borovicovými háji. Vhodný pro rodiny s dětmi.

Vybavení: recepce, restaurace s terasou, kavárna, bar, společenská místnost, konferenční prostory, Wi-Fi za poplatek (cca 1 EUR/den).

Pokoje: klimatizace, možno až 3 přistýlky, sprcha/WC, SAT-TV, lednička, balkon.

Sport/zábava: fitness, společenská místnost, lesní a plážové procházkové trasy (cca 13 km dlouhé), fotbalová hřiště, hřiště na volejbal, basketbal a házenou, stolní tenis, plážový volejbal.Za poplatek: krytý bazén se sladkou vodou a saunou v sousedním hotelu Olympic Club, 8 tenisových kurtů s umělým osvětlením.

Pláž: písečná s pozvolným vstupem do moře se nalézá v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 150m). Vyznačuje se léčivými účinky písku zbarveného do černé barvy a blahodárně působí na revma, kloubní, kožní onemocnění a astma.

Stravování: all inclusive light - snídaně formou švédských stolů, oběd a večeře servírované, výběr ze dvou menu. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu alkoholický nápoj (pivo nebo víno ) a neomezené množství nealkoholických nápojů, k večeři alkoholický nápoj (pivo nebo víno) a neomezené množství nealkoholických nápojů.

Toto je nabídka cestovní kanceláře: Kovotour

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty