Zpracujeme Vám nabídku!
Dominikánská republika

Hotel CASA MARINA REEF * * * *

Hotel CASA MARINA REEF
1 2 3
Informace:

Kód nabídky: Exim Tours 1031

Nezávazná poptávka

Odlet z Prahy:
08.-20.11.    all inklusive     40.090,-Kč/osoba
19.-30.11.    all inklusive     39.190,-Kč/osoba
10.-20.12.    all inklusive     40.290,-Kč/osoba

Poloha: oblast Puerto Plata, na vyvýšeném útesu, přímo u úchvatné soukromé pláže, v sousedství městečko Sosúa.
Vybavení: (spoluužívání s hotelem Casa Marina Beach): vstupní hala s recepcí, 2 hlavní restaurace (samoobslužný bufet), 3 restaurace s obsluhou (italská, mexická a seafood), 6 barů součástí All Inclusive a 1 diskotékový bar (zpoplatněný), Wi-Fi i pevné připojení k Internetu ve společných částech (za poplatek), směnárna, diskotéka (nápoje za poplatek), 3 bazény (lehátka a slunečníky zdarma), 2 bazény pro děti, vířivky, salón krásy, amfiteátr, obchod se suvenýry.
Pokoje: Pokoj Superior: klimatizace, telefon, kabelová TV, vlastní sociální zařízení, (koupelna, WC), trezor (za poplatek), balkon či terasa.
Sport/zábava: plážový volejbal, stolní tenis, biliár, minigolf, nemotorizované vodní sporty (boogie board, kajak, šnorchlování), lekce aerobiku u bazénu a na pláži, animační a kulturní programy, úvodní lekce potápění (nutná rezervace). Za poplatek: motorizované vodní sporty, potápění, masáže a ostatní služby SPA centra.
Stravování: All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (víno je servírováno při večeři). Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Toto je nabídka cestovní kanceláře: Exim Tours

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty