Zpracujeme Vám nabídku!
Dominikánská republika

Hotel IBEROSTAR COSTA DORADA * * * *

Hotel IBEROSTAR COSTA DORADA
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Informace:

Kód nabídky: 87020A

Nezávazná poptávka

Poloha: oblast Puerto Plata, na široké pláži Playa Dorada, obklopen obrovskou tropickou zahradou, jen 5 km od hotelu golfové hřiště Playa Dorada Beach Golf Clu.
Vybavení: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace a snack restaurace, 3 restaurace s obsluhou (mexická, brazilská a mezinárodní kuchyně), 3 bary, internetová kavárna (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek), konferenční místnost, čistírna a prádelna, salon krásy, směnárna, lékař, diskotéka, bazén s vířivkou, bar u bazénu, dětský bazén, obchodní arkáda, miniklub pro děti od 4 do 12 let, klub pro teenagery od 13 do 17 let.
Pokoje: Standardní pokoj: individuálně ovladatelná klimatizace, stropní ventilátor, TV, rádio, telefon, kávovar, minibar (voda, nealkoholické nápoje a pivo zdarma), vlastní, sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů a WC), trezor (za poplatek), balkon či terasa.
Sport/zábava: posilovna, sauna, tenisové kurty, plážový volejbal, basketball, aerobik, lukostřelba, windsurfing, půjčovna člunů (nemotorizovaných – 1 hodina na osobu denně), vodní pólo, biliár, stolní tenis, animační a večerní programy, lekce tance, miniklub pro děti. Za poplatek: golf v blízkosti hotelu, motorizované vodní sporty na pláži, masáže, SPA a Wellness, potápěčské centrum s certifikací PADI.
Stravování: All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů mezinárodní i místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Toto je nabídka cestovní kanceláře: Neckermann

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty