Zpracujeme Vám nabídku!
Dominikánská republika

Hotel BARCELO PUNTA CANA * * * *

Hotel BARCELO PUNTA CANA
1 2 3
Informace:

Kód nabídky: Exim Tours 1034

Nezávazná poptávka

Poloha: oblast Punta Cana, hotel obklopen tropickou zahradou, přímo u krásné písečné pláže.
Vybavení: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace (samoobslužný bufet), 6 restaurací s obsluhou, 8 barů, diskotéka, 3 bazény (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, miniklub, dětská diskotéka, Spa, salón krásy, obchod se suvenýry, internetový koutek, Wi-Fi (za poplatek), kasino.
Pokoje: Standardní pokoj: klimatizace, telefon, televizor, minibar, set pro přípravu čaje a kávy, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů a WC), trezor na pokoji (zdarma), připojení k internetu (za poplatek), balkon.
Sport/zábava: večerní a animační program, tenisové kurty, basketbalové hřiště, fotbalové mini hřiště, stolní tenis, nemotorizované vodní sporty na pláži, vodní pólo, volejbal, badminton, aerobic, úvodní lekce potápění u bazénu (nutná rezervace). Za poplatek: SPA, vodní sporty na pláži, golf, masáže, potápění, šipky, kulečník, windsurfing.
Stravování: All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (včetně nápojů v diskotékovém baru). Lze čerpat v místech a časech určených hotelem. Na večeři je vyžadováno formální oblečení.

Toto je nabídka cestovní kanceláře: Exim Tours

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty