Zpracujeme Vám nabídku!
Dominikánská republika

Hotel BE LIVE COLLECTION PUNTA CANA

Hotel BE LIVE COLLECTION PUNTA CANA
1 2 3
Informace:

Kód nabídky: Exim Tours 1035

Nezávazná poptávka

Poloha: oblast Punta Cana, na krásné písečné pláži Cabeza de Toro s korálovým útesem, nedaleko hotelu golfové hřiště a jachtařský klub.
Vybavení: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace (samoobslužný bufet), 4 restaurace s obsluhou (2 za příplatek), 7 barů, diskotéka, 3 bazény (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, miniklub, Spa, obchod se suvenýry, připojení k internetu (za poplatek), směnárna, kasino, kadeřnictví.
Pokoje: Standardní pokoj: klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, minibar, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů a WC), trezor (za poplatek), balkon nebo terasa.
Sport/zábava: nemotorizované vodní sporty na pláži, 2 tenisové kurty (osvětlení za poplatek), fitness, večerní a animační program, basketbal, stolní tenis, aerobic, lekce tance. Za poplatek: SPA, vodní sporty na pláži, golf.
Stravování: All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (nápoje v diskotékovém baru se platí). Lze čerpat v místech a časech určených hotelem. Na večeři je vyžadováno formální oblečení.

Toto je nabídka cestovní kanceláře: Exim Tours

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty