Zpracujeme Vám nabídku!
Dominikánská republika

Hotel RIU MERENGUE * * * * *

Hotel RIU MERENGUE
1 2 3
Informace:

Kód nabídky: Exim Tours 1037

Nezávazná poptávka

Poloha: oblast Puerto Plata, přímo na pláži Maimon Bay nedaleko města Puerto Plata, obklopen rozlehlou tropickou zahradou.
Vybavení: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, restaurace u bazénu, bar, lounge bar, Wi-Fi (1,5 hod. v lobby zdarma), diskotéka, 2 bary, snack bar, připojení k internetu (zdarma 90 mimnut/den), 2 venkovní bazény (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), dětský bazén, miniklub pro děti od 4 do 7 let, miniklub pro děti od 8 do 12 let, obchodní arkáda – lékárna, salón krásy, kadeřnictví, klenotnictví.
Pokoje: centrálně ovladatelná klimatizace, stropní ventilátor, telefon, TV se satelitním příjmem, minibar, Wi-Fi (za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů a WC), trezor, balkon nebo terasa.
Sport/zábava: posilovna (vstup od 18ti let), lekce potápění v bazénu, 3 tenisové kurty, plážový volejbal, stolní tenis, vodní sporty (windsurfing, šnorchlování, kajak), úvodní lekce potápění u bazénu (nutná rezervace). Za poplatek: SPA a wellness, jízda na koni, golf (v blízkosti hotelu), motorizované vodní sporty.
Stravování: All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů mezinárodní i místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Toto je nabídka cestovní kanceláře: Exim Tours

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty