Zpracujeme Vám nabídku!
Kuba

Hotel MÉLIA VARADERO * * * *

Hotel MÉLIA VARADERO
1 2 3 4
Informace:

Kód nabídky: Exim Tours 1038

Nezávazná poptávka

Poloha: oblast varadero, přímo na písčité pláži Varadero s pozvolným vstupem do vody, v jeho těsné blízkosti nákupní centrum Plaza America i golfové hřiště Varadero. 
Vybavení: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 4 tematické restaurace (rybí, steakhouse, mezinárodní, japonská), bary, karaoke, nákupní arkáda, lékařský servis, kadeřnictví, konferenční místnost, bazén (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), dětský bazén, miniklub, Wi-Fi v recepci (za poplatek), připojení k internetu (za poplatek).
Pokoje: klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, minibar (nealkoholické nápoje a pivo), varná konvice, set pro přípravu čaje a kávy, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor, balkon nebo terasa.
Sport/zábava: animační programy, večerní programy, nemotorizované vodní sporty na pláži, 2 tenisové kurty, plážový volejbal, aerobic, fitness, vířivka, lukostřelba, stolní tenis, miniklub. Za polatek: masáže, potápění, biliár, motorizované vodní sporty (u hotelu Sol Palmeras), 18jamkové golfové hřiště v blízkosti hotelu.
Stravování: All Inclusive: snídaně i obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby a vybraných zahraničních nápojů. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Toto je nabídka cestovní kanceláře: Exim Tours

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty