Zpracujeme Vám nabídku!
Dominikánská republika

Be Live Grand Marien * * * * *

Be Live Grand Marien
1 2 3 4
Informace:

Kód nabídky: Exim Tours 1040

Nezávazná poptávka

Poloha: rozlehlý resort se nachází nedaleko letoviska Puerto Plata, přímo u pláže - písčitá, lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Nákupní možnosti se nachází přímo v hotelu. 
Vybavení: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace ve formě samoobslužného bufetu, 3 restaurace s obsluhou - brazilská, mexická a evropská, 5 barů, konferenční prostory, směnárna, čístírna a prádelna, bazén, dětský bazén, miniklub, Wi-Fi v celém hotelu za poplatek. 
Pokoje: Standartní pokoj: klimatizace, telefon, kabelová TV, rádio, minibar, kávovar, kopelna, WC, fén, trezor(za poplatek), balkon/terasa. Ubytování za příplatek: pokoj s výhledem na moře. Junior Suit: oddělená ložnice, obývací část - sofa, kuchyňský kout. Výhled do zahrady/na bazén. Dvě koupelny, jinak jako standardní pokoj. 
Sport/zábava: v ceně: animační programy, večerní programy, posilovna, 2 tenisové kurty (osvětlení za poplatek), plážový volejbal, vodní pólo, biliár, stolní tenis. Za poplatek: kasino, golf (v blízkosti hotelu), motorizované vodní sporty na pláži, potápění, sauna, jacuzzi, masáže, lázně, wellness. 
Stravování: All Inclusive. 

Toto je nabídka cestovní kanceláře: Exim Tours. 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty