Zpracujeme Vám nabídku!
Dominikánská republika

Barceló Puerto Plata * * * * *

Barceló Puerto Plata
1 2 3 4
Informace:

Kód nabídky: Exim Tours 1041

Nezávazná poptávka

Poloha: hotel se nachází přímo na pláži Playa Dorada. Nejbližší nákupní možnosti 800m, centrum cca 6 km. Letiště Puerto Plata 22 km. 
Vybavení: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace pro občerstvení během dne, 6 restaurací s obsluhou, 4 bary, internet za poplatek, čistírna a prádelna, diskotéka, 2 bazény - lehátka, slunečníky, osušky zdarma, obchodní arkáda, kadeřnictví, bazén pro děti, miniklub, hlídání dětí za poplatek, svatební servis, salón krásy, kasino. 
Pokoje: Superior: klimatizace, stropní ventilátor, telefon, kabelová TV, minibar, set pro přípravu čaje a kávy, koupelna, WC, fén, trezor (za poplatek), balkon/terasa. Junior Suite: ubytování za příplatek, prostornější, CD přehrávač, přednostní rezervace pro restauraci s obsluhou. 
Sport/zábava: v ceně: plážový volejbal, minigolf, stolní tenis, vodní pólo, tenis (osvětlení za poplatek), nemotorizované vodní sporty (windsurfing, šnorchlování, kajak), lekce aerobiku, lukostřelba, basketbal, animační a večerní programy, denně zábavný program pro děti, úvodní lekce potápění u bazénu (nutná rezervace), taneční lekce merengue, pro děti jízdy na ponících. Za poplatek: motorizované vodní sporty, potápění, biliard, SPA a Wellness, rybaření na moři, golfové balíčky
Stravování: All Inclusive. 

Toto je nabídka cestovní kanceláře: Exim Tours. 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty