Zpracujeme Vám nabídku!
Kuba

Paradisus Varadero * * * * *

Paradisus Varadero
1 2 3
Informace:

Kód nabídky: Exim Tours 1043

Nezávazná poptávka

Poloha: luxusní resort se nachází v zahradě, u krásné písčité pláže - lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Nákupní možnosti jsou přímo v hotelu. Centrum cca 8 km, letiště cca 34 km. 
Vybavení: vstupní hala s recepcí, vlastní recepce pro část Royal, hlavní restaurace, 6 restaurací s obsluhou (Steak House, italská, japonská, rybí, kubánská a romantická), Grill restaurace u pláže, 9 barů, restaurace pro klienty Royal Service, Wi-Fi v lobby (za poplatek), internetová kavárna (za poplatek), minimarket, diskotéka, obchod se suvenýry, salon krásy, konferenční místnost, bazén s integrovaným brouzdalištěm, activity bazén (lehátka a slunečníky za poplatek, osušky zdarma), baby klub, miniklub, dětské hřiště, lékařský servis.
Pokoje: Junior Suite: klimatizace, telefon, SAT-TV, minibar (denně doplňovaný nealko nápoji zdarma), kávovar (káva a čaj doplňována denně), koupelna, WC, fén, trezor (zdarma), balkon/terasa. Za příplatek - Junior Suite Royal Service: samostatná budova s vlastním vchodem, připojení k internetu zdarma, VIP bar, bazén s masážními tryskami, solarium, bar u bazénu, exklusivní restaurace s obsluhou, pokojová obsluha, VIP check-in/out, minibar s rozšířenou nabídkou nápojů, 1x green fee zdarma ve Varadero Golf Club (transfer není v ceně), garantovaný late check-out.
Sport/zábava: v ceně: animační programy, večerní programy, nemotorové vodní sporty (katamarán, jachting, kajaky), 3 tenisové kurty včetně nočního, osvětlení, stolní tenis, volejbal, šipky, pétanque, kulečník, lukostřelba, mini bowling, venkovní vířivka, fitness, úvodní kurz potápění v bazénu. Za poplatek: lázeňské centrum (sauny, různé druhy masáží a další lázeňské procedury), golfové hřiště ve vzdálenosti cca 6 km. 
Stravování: All Inclusive 24 hodin. 

Toto je nabídka cestovní kanceláře: Exim Tours. 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty