Zpracujeme Vám nabídku!
Kapverdské ostrovy

Iberostar Club Boa Vista * * * * *

Iberostar Club Boa Vista
1 2 3
Informace:

Kód nabídky: Exim Tours 1045

Nezávazná poptávka

Poloha: resort se nachází přímo na písčité pláži - lehátka, slunečníky a osušky zdarma, k dispozici bar. Letiště cca 3 km, centrum a nákupní možnosti v Sal Rei, cca 10 km.
Vybavení: hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, klimatizací, 2 restaurace - hlavní (zde po mužích vyžadovány nošení dlouhých kalhot!) a s obsluhou, minibar, bar, bar u bazénu, bazén a dětský bazén se slanou vodou - lehátka a osušky u bazénu zdarma. Miniklub (4-7 let), maxiklub (8-12 let), minidiskotéka, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi zdarma (30min/pobyt), prádelna (za poplatek), směnárna, konferenční sál. 
Pokoje: Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, fén, klimatizací, SAT-TV, telefon, minibar, trezor (za poplatek), balkon/terasa. Výhled do zarhady, boční výhled na moře a přímý výhled na moře je za poplatek. K dispozici i rodinný pokoj - 39m2 nebo suit - 61m2 a velká terasa s lehátky a slunečníkem. 
Sport/zábava: v ceně: fitness, aerobik, lukostřelba, aquafit, aqua-gym, plážový volejbal, šipky, nordic walking, boccia, tenis, stolní tenis, vodní pólo, animační a zábavní program. Za poplatek: masáže, turecké lázně, jacuzzi, sauna, vodní sporty na pláži, SPA centrum. 
Stravování: All Inclusive 24 hodin: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občesrtvení, neomezné množství rozlévaných místních nealkoholických a alkoholických nápojů. Lze čerpat pouze v místech a časech určených hotelem. 

Toto je nabídka cestovní kanceláře: Exim Tours. 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty