Zpracujeme Vám nabídku!
Kapverdské ostrovy

Royal Decameron Boa Vista * * * *

Royal Decameron Boa Vista
1 2 3
Informace:

Kód nabídky: Exim Tours 1046

Nezávazná poptávka

Poloha: resort vystavený v italském stylu se nachází přímo u písčité pláže - lehátka a slunečníky zdarma. Letiště cca 3 km, nákupní možnosti a centrum Sal Rei 10 km. 
Vybavení: resort je vybaven vstupní halou s recepcí, 2 restaurace - hlavní a s obsluhou, snack bar, disco bar, bar - u bazénu, na pláži, Wi-Fi na recepci za poplatek, bazén, bazén s vířivkou - lehátka a osušky zdarma, bankomat, ošetřovna. 
Pokoje: pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV, koupelnou, WC, fénem, trezorem (za poplatek), balkon/terasa. Pokoj typu Suita - navíc obývací místnost s ledničkou, kuchyňkou a balkonem/terasou. 
Sport/zábava: v ceně: animační programy, noční programy, 2 tenisové kurty, sporotvní hřiště, fitness, disco, dětský klub. Za poplatek: SPA centrum. 
Stravování: All Inclusive: 10.00 – 24.00, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Toto je nabídka cestovní kanceláře: Exim Tours. 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty