Zpracujeme Vám nabídku!
Kapverdské ostrovy

Melia Tortuga Beach * * * * *

Melia Tortuga Beach
1 2 3
Informace:

Kód nabídky: Exim Tours 1048

Nezávazná poptávka

Poloha: klidný a luxusní resort se nachází na ostrově Sal. Nachází se přímo u pláže - písčitá, při vstupu do moře s kamennými platy. Lehátka, slunečníky a osušky jsou zdarma. K dispozici též plážový bar. Nejbližší nákupní možnosti se nacházejí přímo v areálu hotelu, vzdálenost do centra cca 4km, letiště cca 18km. 
Vybavení: resort je vybaven vstupní halou s recepcí, hlavní restaurací, restaurací s obsluhou, Grill barem, restaurací na pláži, 2 bary, nočním klubem. Wi-Fi (za poplatek), minimarket, obchodní arkáda, 2 konferenční místnosti, 2 bazény - lehátka a slunečníky zdarma, dětský bazén, miniklub, dětské hřiště. 
Pokoje: Standardní pokoj (STE) se skládá z ložnice a obývacího pokoje s kuchyňským koutem (základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření). Dále je pokoj vybaven individuálně ovladatelnou klimatizací, telefonem, SAT-TV, připojením k internetu (za poplatek), minibarem (za poplatek), vlastním sociálním zařízením - koupelna, WC, fén, trezorem a balkonem/terasou. 
Sport/zábava: v ceně: animační programy, fitness. Za poplatek: solárium, vodní sporty, SPA centrum. 
Stravování: All Inclusive: 09.00–24.00, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne občerstvení, neomezené množství rozlévaných místních nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů. Lze čerpat pouze v místech a časech určených hotelem.

Toto je nabídka cestovní kanceláře: Exim Tours. 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty