Zpracujeme Vám nabídku!
Kapverdské ostrovy

RIU FUNANA * * * * *

RIU FUNANA
1 2 3
Informace:

Kód nabídky: Exim Tours 1087

Nezávazná poptávka

Poloha: ostrov Sal / Ponta Preta, poblíž městečka Santa Maria u vlastní krásné dlouhé pláže.
Vybavení: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, noční klub, 4 restaurace s obsluhou, bar (snack bar, minimarket), Wi-Fi internet na recepci zdarma, obchod se suvenýry, kadeřnictví, 1 bazén v zimě vyhřívaný (lehátka, slunečníky a ručníky zdarma), dětský bazén, miniklub, dětské hřiště, bankomat.
Pokoj: individuální klimatizace, stropní ventilátor, přistýlka (pevné lůžko), telefon, TV se satelitním příjmem, minilednička, koupelna, vysoušeč vlasů, WC, trezor. Ubytování za příplatek: rodinný pokoj – stejné vybavení jako standardní pokoj, navíc obytná část s rozkládací pohovkou.
Sport/zábava: animační a večerní programy, živá hudba, plážový volejbal, šnorchlování, kajaky, fitness, sauna, vířivka, stolní tenis, fotbal, tenisový kurt. Za poplatek: osvětlení tenisového kurtu, potápění, vybrané vodní sporty.
Stravování: All Inclusive: 10.00–24.00: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, večeře možná po předchozí rezervaci v restauracích s obsluhou, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (v nočním klubu do 02.00 hodin). Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Toto je nabídka cestovní kanceláře: Exim Tours

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty